Kontakt i współpraca

Copywriting to dziedzina, która zajmuje się tworzeniem tekstów do publikacji. Stanowi on etap artystyczny etap każdej reklamy. To właśnie copywriter odpowiedzialny jest za jej wykreowanie, ponieważ w zakresie jego obowiązków znajduje się odpowiedź na potrzeby konsumenta. Jeśli zależy Ci na tym aby w odpowiedni sposób dotrzeć do swoich odbiorców to to, że potrzebujesz skorzystać z pomocy copywritera jest pewne. Pozostaje jeszcze jego wybór.

Artykuły, które tworzę cechuje przede wszystkim oryginalność i pomysłowość. Swoją pracę traktuję poważnie, a więc w każde napisane zdanie wkładam 100% siebie. Zależy mi na tym aby klienci byli usatysfakcjonowani efektami zamówionych działań.

Hobbystycznie prowadzę bloga Enturia.plktórego treść dotyczy głównie podróży. Jestem także współautorką bloga NieustanneWędrowanie.pl, którego tematyka dotyczy z kolei Dolnego Śląska.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy ze mną to zapraszam Cię do zapoznania się z cennikiem oraz moim portfolio, a następnie do kontaktu poprzez e-mail:

biuro@sztuka-pisania.pl